Opinie

"W kilka minut otrzymałam pożyczkę, o którą wnioskowałam. Pieniądze znalazły się na moim koncie błyskawicznie !"

~Gosia

"Trochę się obawiałem kosztów, ale z czystym sumieniem polecam zaciągnięcie pożyczki. Bez żadnych haków – wszystkie warunki umowy zostały mi udostępnione przed jej zawarciem. Pieniądze otrzymałem błyskawicznie. Polecam !"

~Tomasz

"Prosto i bez problemów. Warto skorzystać."

~Janusz

"Pożyczam regularnie co 2-3 miesiące. Bez żadnych kłopotów."

~Ania

"Potrzebowałam natychmiast pieniędzy na okazyjny zakup nowej szafy. W 15 minut wiedziałam, że mogę się cieszyć nowym zakupem. Dziękuję !"

~Ola

"Bez wychodzenia z domu otrzymałem 500 złotych. Bez kolejek, bez litościwego spojrzenia Pani w banku. Niemalże natychmiast po złożeniu wniosku online ! Niewiarygodne !"

~Piotr

"Dziękuję za pożyczkę ! Suwaki obliczające automatycznie jaką kwotę na jaki okres czasu mogę pożyczyć i ile poniosę dodatkowych kosztów są genialne !"

~Kuba

"Bardzo potrzebowałam pożyczki na prezent ślubny dla koleżanki. Nie chciałam znów prosić rodziców ani znajomych, bo to upokarzające. Tu nikt nie pyta: „po co?”, „na co?”, „a czemu nie oszczędzałaś na czarną godzinę?”, „ile ty wydajesz na życie?”. Kwotę otrzymałam po paru minutach. Polecam !"

~Oliwia

"Korzystam co jakiś czas i pożyczam po paręset złotych, jak akurat słabiej idzie w pracy. Do tej pory nie było żadnych problemów. Oby tak dalej !"

~Bartek

"O pożyczce powiedział mi kolega z pracy. Trochę się obawiałem ukrytych kosztów, wysokiego oprocentowania, małych literek w umowie, itd. Ale spróbowałem i nie żałuje !"

~Jan

"Polecam na zakupy ! Szybko i bez problemu !"

~Klaudia

Jak dużo chciałbyś pożyczyć?

RRSO wynosi 0%*